Vinotéka Zlatá Vína

Vinotéka Zlatá Vína

Brněnská 1435, 686 03 Staré Město

facebook.com/zlatavina/

Příznivci kvalitního značkového vína si mohou vychutnat jedinečnou atmosféru, kterou nabízí příjemné prostředí stylové vinárny. Stačí se jen pohodlně usadit a chvíli pozorovat okolí. Vinárna vyzdobená obrazy s motivy ze života Moravského Slovácka a posezením ve stylu uvítacího pokoje, který dnes najdete jen v muzejních expozicích, bude prvotřídním zážitkem.

Vybírat můžete z bohaté nabídky vína z moravských, českých i zahraničních vinic. Vinotéka nabízí výběr z produkce více než 30 moravských vinařů. Příznivci sudového vína mohou degustovat celkem 17 druhů bílého, růžového i červeného vína. V dřevěných stojanech je uloženo více než 300 druhů lahvových vín. Stačí jen přijít a najít si to své.

Nabídka vín a vinařství

Nápojový lístek s vínem se průběžně mění a obohacuje o zajímavé novinky. Své ustálené místo v nabídce mají vinařství Mikrosvín Mikulov (odrůdy Ryzlink vlašský i rýnský, Pálava, Chardonnay, Rulandské modré i šedé), vinařství JakubíkŠilinek Jiří z Pavlova, vinařství Vican,  B/V (Bábíček a Vacenovský) vinařství z Ratíškovic, Annovíno Lednice, Josef Valihrach a další.

A nejen to. Kromě lahodného vína můžete své chuťové pohárky potěšit také kvalitní kávou a výborným zákuskem od paní Blanky Mezírkové. Dáváte – li přednost raději něčemu slanému, využijte nabídku kvalitní uzeniny nebo si dopřejte Cyrilovy brambůrky, oříšky, tyčinky, cibulové kroužky nebo hranolky.

Vinotéka na Brněnské ulici je vám k dispozici denně od 10,00 – 20,00 hodin s výjimkou neděle. Věnovat se vám bude sehraný team příjemných a srdečným lidí.   

Další služby

V sortimentu vinotéky najdete také dárkové zboží, proutěné výrobky i čerstvé koření. Prostory vinotéky jsou klimatizované, což ocení návštěvníci především v letních měsících.

Vinotéka dokonce zprostředkovává službu Zásilkovny. Její návštěvníci mají k dispozici také prostorné parkoviště. To plní svou úlohu především při pořádání společenských akcí.

Sobotní večer s přáteli si elegantně zpříjemníte posezením u vínka a poslechu živé hudby na kytaru. Nebo se můžete těšit na vystoupení legendárního rockového klávesisty Romana Dragouna. 

Vinotéka Zlatá Vína

Brněnská 1435, 686 03 Staré Město

facebook.com/zlatavina/

Kontakty:
Telefon: +420 577 437 677
E-mail: vinoteka@zlatavina.cz

Kde nás najdete

Navštivte další vinařství a vinotéky

4 3 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x