Vinařství Vinofol

Vinařství Vinofol

Provozovna: Novosedly 132, 69182
Veltlinium 1874, Horní Věstonice, U Venuše 142

www.vinofol.cz
www.veltlinium.cz

Facebook | Instagram

Vinofol, vinařství založené bratry Pavlem a Richardem Foltýnovými v roce 1992, se stalo synonymem pro kvalitu a originalitu v českém vinářství. Tento rodinný podnik, ve kterém mají své místo další členové rodiny, se pyšní moderní technologií, která zahrnuje celý proces od příjmu hroznů až po šetrné lahvování.

Rozmanitá nabídka, světová ocenění

Vinofol nabízí široké portfolio vín, od oblíbených stolních vín po prémiové řady jako Top Collection, Pavlov Exclusive nebo Novosedly Výběr. Každá lahve nese přesvědčení o výjimečnosti, čistotě a kvalitě, což potvrzují i zlaté a stříbrné medaile z prestižních světových soutěží jako Vinalies Internationales nebo AWC Vienna.

Veltlinium: srdce Vinofolu

Reprezentační a degustační sklep Veltlinium je umístěn v Horních Věstonicích. Nabízí nejen možnost degustace, ale také organizuje firemní teambuildingy a rodinné akce.

Nejvyšší kvalita a tradice

Jedním z klíčů k úspěchu Vinofolu je zaměření na kvalitu. Vinařství se opírá o kvalitní surovinu – hrozny z vlastních vinic na Pálavě a z dalších oblastí na česko-rakouské hranici. Tradice, moderní technologie a pochopení terroir tvoří nezbytný trojúhelník pro produkci špičkových vín.

Moderní přístup a respekt k tradicím

Vinofol sleduje nejnovější trendy ve vinifikaci i gastronomii, ale zároveň ctí tradiční postupy a originální charakter lokality. Výběr odrůd a zrání vín v sudech z francouzského dubu jsou příkladem tohoto harmonického spojení modernosti a tradice.

Vinotéky a eshop

Vína Vinofolu jsou dostupná v husté síti vlastních vinoték po celé České republice i na eshopu vinařství. Více než 40 prodejen nabízí odbornou obsluhu a garanci kvality přímo od výrobce.

Vinofol představuje harmonii rodinné tradice, moderní technologie a lásky k vínu. Každá lahve z jejich vinic je oslavou kvality a originality, která získala uznání na celosvětové scéně a zároveň si zachovala pevné kořeny v rodinných tradicích a místním terroir.

Vinařství Vinofol

Provozovna: Novosedly 132, 69182
Veltlinium 1874, Horní Věstonice, U Venuše 142

www.vinofol.cz
www.veltlinium.cz

email: vinofol@vinofol.cz
tel: +420 519 521 235

email: veltlinium@vinofol.cz  
tel: +420 601 089 516
tel: +420 601 601 874  

Kde nás najdete

Navštivte další vinařství a vinotéky

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x