Rodinné vinařství Skoupil

Rodinné vinařství Skoupil

Sadová 1399, 691 02 Velké Bílovice

www.skoupil.com

Rodinné vinařství Skoupil bylo založeno v roce 1992 Petrem Skoupilem ve Velkých Bílovicích na Moravě. Tímto krokem navázal na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína a založil podnik, který se od počátku zaměřuje na produkci českého vína nejvyšší kvality. Postupně se do vinařství zapojili i potomci zakladatele – synové Petr a František a dcera Kateřina, kteří společně rozvíjejí rodinnou tradici a produkci vína.

Vinařství se může pochlubit produkcí 150 000 lahví vína ročně, přičemž hrozny pěstuje na 23 hektarech vinic. Vína z tohoto vinařství pravidelně získávají úspěchy na různých soutěžích a výstavách v České republice i v zahraničí.

Vinařství Skoupil získalo řadu prestižních ocenění, včetně titulu „Nejlepší červené víno roku 2022“, „Vinař roku ČR 2022“, „Nejúspěšnější rodinné vinařství roku 2021“ a „Vinař roku ČR 2021“. Kromě toho vinařství získalo 6 zlatých medailí a 10 stříbrných medailí v soutěžích Král vín, Vinař roku, Salón vín a dalších. Vinařství také obdrželo ocenění „Red Dot Design Award“ za design etiket řady Terroir.

Vinařství Skoupil kombinuje tradici a respekt k přírodě s moderními postupy, které dodávají vínům mimořádnou kvalitu. Hrozny jsou zpracovávány nejšetrnější metodou pomocí selektoru bobulí, což vede k výslednému produktu – odrůdově čistým a mimořádně zajímavým přívlastkovým vínům s širokým spektrem primárních aromatických látek, výrazně ovocným charakterem a minimálním obsahem hořčin. V sortimentu najdete bílá vína, červená vína, šumivá vína a degustační balíčky.

Kromě výroby vína vinařství Skoupil nabízí i možnost ubytování v moderním penzionu s vinotékou a restaurací ve Velkých Bílovicích. Restaurace nabízí moderní gastronomii spojenou s tradiční moravskou kuchyní a výběrem lahodných vín z vinařství. K dispozici je také možnost rezervace stolu online.

Rodinné vinařství Skoupil

Sadová 1399, 691 02 Velké Bílovice

Web: www.skoupil.com
E-shop: eshop.skoupil.com

Objednávky vín a e-shop

Martina Daníčková
Obchodní manažer
tel: +420 739 036 754
mail: objednavky@skoupil.com

Obchod a marketing

Ing. Petr Skoupil
Výkonný ředitel
mail: petr.skoupil@skoupil.com

Výroba vín

František Skoupil
Enolog a someliér
mail: enolog@skoupil.com

Firemní akce, svatby

Bc. Kateřina Vařílková
Manažerka penzionu
mail: penzion@skoupil.com

Kde nás najdete

Navštivte další vinařství a vinotéky

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x