Nealkoholická vína

Ať už chcete jet autem nebo nepijete z přesvědčení či chcete vyzkoušet něco nového, nealkoholické víno je to pravé.

Vína, která vás neopijí

Nealkoholická vína jsou skvělá, když potřebujete řídit nebo nechcete pít z jiných důvodů. Vinaři pokryjí i tuto poptávku a myslí i na ty, kteří si chtějí vychutnat vůni a chuť vína, avšak nemají potřebu se opíjet. Někdy jsou situace, kdy i jedna sklenička je víc, než chcete. Od alkoholických vín skoro nejde poznat rozdíl.

Nejedná se o šťávu z hroznů nebo mošt, nealkoholické víno chutná stejně jako víno, jen je bez alkoholu. Vyrábí se ze skutečného vína, které se dealkoholizuje. Alkohol se odpařuje a s ním i aromatické látky, ty jsou pak následně do vína vráceny.

Druhy nealkoholických vín

Nealkoholická vína si můžete dopřát bílá nebo také červená. Carl Jung Riesling voní po jablcích a citrusech. Podává se vychlazené. Carl Jung Rosé má krásnou oranžovo růžovou barvu, která se vám bude perlit ve sklenici. Vintense Cabernet Sauvignon je víno, které lahodně chutná po červeném rybízu a kávě. Má rubínovou barvu a je vyrobeno z kvalitního vína.

Leitz „Eins-Zwei-Zero“ Sparkling Reisling s vůní jablek a příjemnou svěží kyselinkou. Carl Jung Merlot Bio je vyrobeno z výběrových hroznů, které jsou v biokvalitě. Má karmínovou barvu a voní po rybízu. Carl Jung Chardonnay Bio je vyrobeno v biokvalitě, má silné aroma jablek, ananasu, citrusů, je svěží a ovocné chuti. Carl Jung The Herby je víno, které voní po bylinkách. Ochutnat v něm můžete oregano, tymián a zázvor v lehkém bílém víně s jemnou perlivostí.

Carl Jung Shiraz je červené víno s tóny čokolády a výrazným buketem. Vintense Syrah má ve své chuti a vůni maliny, červený rybíz a šťavnaté broskve ve výrazné růžové barvě s fialovými tóny. V některých vínech můžete ucítit také rebarboru, maliny nebo šípky, jako například v Leitz „Eins-Zwei-Zero“.