BMV Vinařství Kadlec

BMV Vinařství Kadlec

Vrbice 414, 691 09 Vrbice u Břeclavě

www.bmvvinarstvi.cz

Facebook | Instagram | YouTube

Naše malé BMV Vinařství Kadlec se nachází v oblasti jižní Moravy a největší vinařské podoblasti Velkopavlovické a samotném srdci Modrých hor v malebné vinařské obci Vrbice, která je široko daleko nejvýše položenou obcí. Obec Vrbice je unikátní především architekturo u vinných sklepů, které se nachází na kopci „stráž“. Jsou vykopány v sedmi patrech nad sebou do pískovcové skály. Tyto unikátní vinné sklepy neuvidíte nikde na světě pouze u nás na Vrbici.

Naše vinohrady, jejichž stáří je 1035 let, se nachází na dvou viničních tratích v okolí Vrbice. Dvě vinice v trati OCHOZE jsou položeny na jižním svahu a na hlinitopísčité půdě je vysázeno CHARDONNAY, AURELIUS, MULLER THURGAU, VELTLÍNSKÉ ZELENÉ, MUŠKÁT MORAVSKÝ, CABERNET MORAVIA, FRANKOVKA a MODRÝ PORTUGAL. Vinice v trati HOLÝ KOPEC je položena na mírném svahu směrem ke Kobylí a daří se zde těmto odrůdám: RYZLINK VLAŠSKÝ, VELTLÍNSKÉ ZELENÉ, MULLER THURGAU, MODRÝ PORTUGAL a SVATOVAVŘINECKÉVinice udržujeme ve vzorné kvalitě s důrazem na důsledné provádění zelených prací. Díky této péči se rodí požadované množství kvalitních a vyzrálých hroznů a jen z takových se dá vyrobit vynikající červené, bílé i růžové víno.

Zveme Vás do našeho vinné sklepa na Vrbici, kde probíhají řízené degustace našich vín s posezením v 200 let starém sklípku po našich pra předcích vám zaručí nevšední zážitek. V BMV Vinařství Kadlec vám připravíme zážitek na celý večer. Spolu s výběrem vynikajících vín se dozvíte něco o historiích Vrbic. Degustace vína včetně bohatého občerstvení, které se skládá z variace sýrů, domácích uzenin a zabíjačkových specialit, ale i teplé večeře dle receptů našich babiček. Můžete si vybrat ze spousty námi předpřipravených balíčků a nebo možnost individuálního posezení šité přímo vám na míru aneb fantazii se u nás  meze nekladou. Kapacita našeho sklípku je 20 osobOtevřeno máme dle domluvy celoročně. Nabízíme možnost ubytování a to až do dvaceti osob, tak nás neváhejte kontaktovat.

BMV Vinařství Kadlec

Vrbice 414, 691 09 Vrbice u Břeclavě

Robin Kadlec – vinař, sommeliér
E-mail: info@bmvvinarstvi.cz
Tel: +420 773 532 525

www.bmvvinarstvi.cz

Facebook | Instagram | YouTube

Kde nás najdete

Navštivte další vinařství a vinotéky

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
moris

Perfektní BMV víno. Nejlepší pro mě https://www.bmvvinarstvi.cz/ancamor-2016/
Vřele doporučuji ochutnat. Jedna láhev nestaší 🙂

1
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x