Vínokrál.cz

Vínokrál je německá společnost, která vznikla z lásky k vínu. Jejich posláním je najít vína s vynikajícím poměrem ceny a kvality a nabídnout výběr pouze těch nejlepších a nejchutnějších vín. Experti této společnosti pomáhají s výběrem vín, která se mohou pochlubit nejlepším poměrem ceny a kvality​​.

V roce 2023 byl Vínokrál vyhlášen „Nejlepším online prodejcem vína“ na Frankfurt International Trophy, což je ocenění, kterému společnost přikládá zvláštní důležitost. Porota, složená z odborníků i amatérů, hodnotí při udělování tohoto ocenění pouze kvalitu vína a degustuje všechna vína naslepo​.

Svět vín je fascinující, ale také velmi složitý. Vinná réva se pěstuje ve více než 100 zemích a chuť vína je ovlivňována různými faktory, jako je poloha, půda, klimatické podmínky, počet hodin na slunci, množství dešťové vody a počasí během sběru. Kvalita vína také odráží samotného výrobce a jeho osobitý podpis. Klasifikace vína je založena na národních a regionálních charakteristikách.

Co se týče výběru správného vína, společnost připouští, že současná nabídka v kamenných obchodech i online obchodech může být kvůli těmto faktorům prakticky nezvladatelná. Poukazují na široký rozsah cen a různé ukazatele kvality, které mohou pro spotřebitele ztížit výběr vína​​.

Vínokrál tedy usiluje o to, aby vám pomohl navigovat v tomto složitém světě vín a nabídl vám nejen kvalitní výběr, ale také odborné znalosti a poradenství. Bez ohledu na to, zda jste odborník.

Přejít do obchodu

Máte zkušenosti s nákupem vín v online obchodě Vínokrál.cz? Chutnala vám doporučovaná vína a byli jste spokojeni? Podělte se o vaši zkušenost komentářem a hodnocením.

3.3 158 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
24 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel Čermák

Levná nepitelná vína i s voucherem 1000,- předražené. Za mě podvod.

Pavel Koliba

Trenýrkárna a Megaknihy mi poslali Voucher v hodnotě 1000 Kč na Vínokrál. Jedná se o vína ze světa. Informace o každém nabízeném víně mají vynikající hodnocení, uchvátí vaší chuť, úžasný produkt, vinařství s rodinou tradicí. Podlehl jsem a objednal za 2550 Kč. Bohužel jsem se nechal napálit. Při dodání balíku jsem zjistil, že jde o německou firmu, která nabízí levná, nepitelná vína za vyšší ceny. Je to německý podvod na nás. Nalepené etikety na láhvích neodpovídají etiketám skutečných vinařství. Otevřel jsem jednu láhev, víno skutečně nepitelné, úplný hnus a nebylo ani na úrovni krabicového vína. Tímto vás všechny varuji nenechte se napálit jako já. Pokud obdržíte voucher na 1000 Kč od Vínokrál, tak jej rychle zahoďte do koše. Závěrem musím říct, že jsem zavolal na číslo +420 225 985 777, ihned mi poslali štítek pro DPD a po doručení zásilky mi na účet poslali 1550 Kč.

Jiří Bodlák

Pokud dostanete voucher, rychle ho vyhoďte. Všechno vypadalo asi až moc lákavě. Vína nemají vůbec takovou hodnotu. Ještě poslali další dva vouchery. Jeden byl k obdarování s věnováním. To mě opravdu pobavilo. Drzost mají slušnou. 😂

SARA

díky za recenze. Darující by si měl ověřit komu dělá reklamu a hlavně sobě ostudu. Mě podarovalo Allegro Retail a.s. Praha 7

Dagmar Lepová

Díky za vaše všechny recenze.Také jsem dostala vouchera chtěla si objednat a vaše názory mne od toho naprosto odradily. Děkuji.

Milena

Moc děkuji za recenze,taky jsem dostala woucher od Megaknihy a chtěla objednat manželovi k narozkám,takže děkuji moc!

Eva Dekanova

Bohužel mám stejně špatnou zkušenost, jako je tu popisována. Bílé nic moc, růžové jsem vylila, to se nedalo pozřít. Červené leda na svařák. Chutná to hůř jako vína za 2 eura z Hofru nebo Lidlu.

Regina

Jo, 30.ledna mám sedmdesát. A Megaknihy mi poslaly s knihou i voucher na slevu u vínokrále. Málem jsem objednala. To by bylo překvapení při oslavě! Takže moc děkuji za recenze. Zachránily mi oslavu.

Lenka

Nejhorší vína, které jsem v životě pila.. U prvních dvou lahví jsem si myslela, že jsem možná vybrala špatně, ale bohužel i další víno jsou naprosto nepitelná…

Ondra

Působí to všechno jako „čůčo“ stáčené z jednoho sudu do různých lahví s různými etiketami. Lahve i viněty působí dobře, ale s vínem to má pramálo společného. Určitě už víno král nekoupím.

jiří

Bacha na to, je to německý SCAM vín z Aldi a Edeki na čechy… Vína jsou předražená i při použití poukazu slevy 1000kč. Hlavně jsou nepitelná.

Jaroslav

Obrovská chyba… najít tyhle recenze dřív určitě bych se tomu vyvaroval. Nečekal jsem žádný zázrak ale očekával bych že to bude přiměřené ceně po slevě.
Není to vůbec pitelné. Svařák by to asi doladil ale nevím jestli nepůjde o zdraví… mám pochybnosti jestli je to vůbec víno.🤔

Martin

Já to tušil, že to nebude asi úplně top. A to byl ten voucher tak lákaví. Děkuji odvážlivcům za ochutnávku. Jde do koše.

Petra

Díky moc za recenze. Už jsme chtěli s manželem objednat za trojku (z toho tisíc dolů). To bych se zase jednou tloukla do hlavy. Původní myšlenka byla, že objednám jen za dva tisíce a nechám si litra slevit. Ale to máte pak dopravu zdarma, když ještě přidám kousek, následně dárek a druhý dárek, když přidám znovu. Ceny nastavené celkem dobře, takže získáte dojem, že jde o kvalitu… Sumasumarum chytře vymyšleno. Ne, že ne. Děkuji, že jsem prozřela včas . Petra

marian

no jesteze jsem nezadal objednavku.. diky za recenze

Jaroslav

No potěš Velehrade ještě že jsem si přečetl recenze kupuji jen výhradně vína z Moravy a tyhle bych asi za stálého míchání vylil do haj..u !!! moc děkuji za recenze

Marek

Ještě, že jsem tu chybu neudělal a nenaletěl. Už jsem ty vouchery dostal asi třikrát. Díky za recenze!

Anna

Je mi líto, že jsem udělala takovou hloupost a v obchodě vinokral.cz nakoupila. Všechna vína na úrovni krabicového. Dvě vína se zdála lepší, tak jsme si je dali a bylo nám špatně od žaludku. Opravdu nedoporučuji.

Lidka

Děkuji za recenze, dnes jsem voucher obdržela, takže objednávku určitě dělat nebudu. Za patoky určitě platit nebudu.

Kodr

Je mi líto, že to musím takto říct, ale vinokral je jednoznačně obyčejný podvod. Objednal jsem 12 lahví červeného, a hned po vybalení mi bylo jasné, o co jde. Jsou to laciná vína, která v aldi v německu koupíte za 2 eura. Všechny etikety dělala zjevné stejná osoba, a etiketám skutečných vinařství se to podobá jen málo. To bylo zajímavé, protože jeden karton měla být vína, která posbírala jakési první ceny. No až dodatečně jsem si znovu přečetl na jejich stránkách, že ty ceny tomu dal vinokral sám! Větší frašku si jen těžko představit. Na 10ti z 12ti lahvích byl na zadní etiketě údaj, že to vyrábí vicampo.de, takže vinokral, žádné vinařství. No, nezkoušel jsem to ochutnávat, a obratem jsem vyplnil formulář na vrácení zásilky. Alespoň to se musí nechat, že hned poslali štítek pro DPD, a naštěstí jsem to ani nemusel nikam nosit, vzal si to ode mne kurýr, co nám vezl jinou zásilku. Prý to teď hodně lidem vozí, povídal. Tak to teda dobrou chuť všem!

Karel Janeček

Voucher jsem dostal a vyzkoušel objednání sady 12 bílých vín. Zkusil jsem pouze dvě lahve, pít se nedala ani jedna a rozhodl jsem se tedy dále si nekazit chuť. Nepříjemný chuťový ocas a pocit z umělého doslazení obou vín, brrr. Oněch 12 lahví jsme následně použili pro výrobu svařáku a tak zužitkovali. Je to pro mě poučení, není nad nákup osvědčených moravských nebo rakouských či německých značek ve vinotéce třeba v Tescu anebo přímo u zdroje v našich oblíbených Valticích. Pokud bych měl hodnotit na desetibodové škále spokojenosti (10 je max.), dávám bod.

24
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x