Vínokrál.cz

Vínokrál je německá společnost, která vznikla z lásky k vínu. Jejich posláním je najít vína s vynikajícím poměrem ceny a kvality a nabídnout výběr pouze těch nejlepších a nejchutnějších vín. Experti této společnosti pomáhají s výběrem vín, která se mohou pochlubit nejlepším poměrem ceny a kvality​​.

V roce 2023 byl Vínokrál vyhlášen „Nejlepším online prodejcem vína“ na Frankfurt International Trophy, což je ocenění, kterému společnost přikládá zvláštní důležitost. Porota, složená z odborníků i amatérů, hodnotí při udělování tohoto ocenění pouze kvalitu vína a degustuje všechna vína naslepo​.

Svět vín je fascinující, ale také velmi složitý. Vinná réva se pěstuje ve více než 100 zemích a chuť vína je ovlivňována různými faktory, jako je poloha, půda, klimatické podmínky, počet hodin na slunci, množství dešťové vody a počasí během sběru. Kvalita vína také odráží samotného výrobce a jeho osobitý podpis. Klasifikace vína je založena na národních a regionálních charakteristikách.

Co se týče výběru správného vína, společnost připouští, že současná nabídka v kamenných obchodech i online obchodech může být kvůli těmto faktorům prakticky nezvladatelná. Poukazují na široký rozsah cen a různé ukazatele kvality, které mohou pro spotřebitele ztížit výběr vína​​.

Vínokrál tedy usiluje o to, aby vám pomohl navigovat v tomto složitém světě vín a nabídl vám nejen kvalitní výběr, ale také odborné znalosti a poradenství. Bez ohledu na to, zda jste odborník.

Přejít do obchodu

Máte zkušenosti s nákupem vín v online obchodě Vínokrál.cz? Chutnala vám doporučovaná vína a byli jste spokojeni? Podělte se o vaši zkušenost komentářem a hodnocením.

3.3 128 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anna

Je mi líto, že jsem udělala takovou hloupost a v obchodě vinokral.cz nakoupila. Všechna vína na úrovni krabicového. Dvě vína se zdála lepší, tak jsme si je dali a bylo nám špatně od žaludku. Opravdu nedoporučuji.

Lidka

Děkuji za recenze, dnes jsem voucher obdržela, takže objednávku určitě dělat nebudu. Za patoky určitě platit nebudu.

Kodr

Je mi líto, že to musím takto říct, ale vinokral je jednoznačně obyčejný podvod. Objednal jsem 12 lahví červeného, a hned po vybalení mi bylo jasné, o co jde. Jsou to laciná vína, která v aldi v německu koupíte za 2 eura. Všechny etikety dělala zjevné stejná osoba, a etiketám skutečných vinařství se to podobá jen málo. To bylo zajímavé, protože jeden karton měla být vína, která posbírala jakési první ceny. No až dodatečně jsem si znovu přečetl na jejich stránkách, že ty ceny tomu dal vinokral sám! Větší frašku si jen těžko představit. Na 10ti z 12ti lahvích byl na zadní etiketě údaj, že to vyrábí vicampo.de, takže vinokral, žádné vinařství. No, nezkoušel jsem to ochutnávat, a obratem jsem vyplnil formulář na vrácení zásilky. Alespoň to se musí nechat, že hned poslali štítek pro DPD, a naštěstí jsem to ani nemusel nikam nosit, vzal si to ode mne kurýr, co nám vezl jinou zásilku. Prý to teď hodně lidem vozí, povídal. Tak to teda dobrou chuť všem!

Karel Janeček

Voucher jsem dostal a vyzkoušel objednání sady 12 bílých vín. Zkusil jsem pouze dvě lahve, pít se nedala ani jedna a rozhodl jsem se tedy dále si nekazit chuť. Nepříjemný chuťový ocas a pocit z umělého doslazení obou vín, brrr. Oněch 12 lahví jsme následně použili pro výrobu svařáku a tak zužitkovali. Je to pro mě poučení, není nad nákup osvědčených moravských nebo rakouských či německých značek ve vinotéce třeba v Tescu anebo přímo u zdroje v našich oblíbených Valticích. Pokud bych měl hodnotit na desetibodové škále spokojenosti (10 je max.), dávám bod.

Majda

Denisi, pokud vám to nechutná využijte možnost vrácení peněz zpět – avizují to, že peníze vrací, údajně je to snadné a přímé. Kontaktujte je e-mailem na info@vinokral.cz nebo jim zavolejte na číslo +420 225 985 777

Denis

Ta nejlacinější vína z penny. I když jsem za 2 kartony zaplatil s jejich „voucherem“ jen 1500 kč, pořád se cítím šeredně podveden. Odporný skopčácký scam na české dementy! Co si myslíte že jsme? Úplní debilové? Že když budeme žrát odpady z vašeho potravinářství, budeme taky radostně pít zkvašené cosi, co vy vyhlásíte za vítěze jakési soutěže? Dobře mi tak, že jsem naletěl. Je to spravedlivý trest za mojí českou hloupost. Staletá zkušenost nás učí, že od těchhletěch se ničeho dobrého nedočkáme, a já ji neposlechl.

6
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x