Vinařství Nosreti

Vinařství Nosreti

Vinařská 479, 691 05 Zaječí

vinarstvinosreti.cz

Instagram | Facebook

Vinařství Nosreti je rodinné vinařství ležící v krásném prostředí jižní Moravy ve vinařské obci Zaječí. Toto vinařství se již od roku 2000 zabývá výrobou vysoce kvalitního moravského vína. Konkrétně zde pěstují hrozny vinné révy na 25 hektarech těch nejlepších vinic, které díky unikátní poloze a celoroční péči s maximálně zodpovědným přístupem k přírodě a ekologii dosahují vždy vynikající kvality. 

Tyto hrozny jsou pak spolu s tradičními postupy výroby, moderními technologiemi a osobitým terroirem, základem pro moravská vína s nezaměnitelnou charakteristickou vůní a chutí. Není tedy divu, že díky tomuto všemu se vína z vinařství Nosreti pravidelně umísťují na předních místech významných tuzemských i mezinárodních výstav a soutěží. 

Zkrátka vinařství Nosreti se snaží vyrábět ta nejkvalitnější vína, která odráží specifika místního terroiru a jsou v souladu s tradičními výrobními procedurami – a daří se jim to vskutku na výbornou.

Skvělá vína a okolní malebná přírody, to je Nosreti

Vína ze zdejší produkce jsou vysoce kvalitní a chutná, a to i díky modrému nebi a žhnoucímu slunci, pod kterým dozrávají. Vína z produkce vinařství Nosreti jsou k dostání hned ve třech různých řadách  – Classic, Exclusive a Frizzante. Vinařství Nosreti kromě výborného vína nabízí svým hostům taktéž i rozmanité možnosti ubytování, relaxace a aktivní zábavy. Okolo tohoto vinařství totiž vede spousta cyklistických vinařských stezek, které se klikatí okolo řeky Dyje, mezi vinicemi a vinnými sklípky.

Návštěva tohoto vinařství tedy potěší všechny vaše smysly. Můžete se zde zastavit na skleničku nebo láhev bílého, červeného či růžového kvalitního vína a užít si jedinečnou atmosféru vinných sklepů, moravské tradice, krásnou přírodu v doprovodu lahodného vína. Vinařství Nosreti je jednoduše řečeno jedinečným zážitkem pro milovníky vína a krásné přírody.

Vinařství Nosreti

Vinařská 479, 691 05 Zaječí

vinarstvinosreti.cz
vinarstvi@vinarstvinosreti.cz
+420 725 936 624

Kde nás najdete

Navštivte další vinařství a vinotéky

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x