Spojte chuť dobrého vína se stylovým ubytováním

Konec léta a první podzimní dny přímo vyzývají si naplno užít ještě několik příjemných prosluněných okamžiků. Máte ještě poslední možnost vyrazit k vodě, na cyklostezku či prohlídku zámku a strávit několik dní aktivním odpočinkem mimo domov. A co otázka ubytování? Pokud vyrážíte do vyhlášených vinařských oblastí, ubytujte se stylově ve vinařském duchu.

Poznejte Kemp a penzion Slovácký dvůr

Kemp Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi (ve Zlínském kraji) vám poskytne dokonce několik možnost nevšedního ubytování. Méně odvážní návštěvníci s malými dětmi se mohou ubytovat v penzionu s možností stravování v restauraci.

Pokud zatoužíte po zajímavé změně, máte na výběr mezi pobytem ve vinařské búdě, selské stodole, rybářské chatě či nocování ve vinařském sudu. V neposlední variantě je možné si s sebou do kempu vzít stan.

Ubytování ve vinařské búdě

Kemp Slovácký dvůr se může pochlubit celkem šestnácti stylovými vinohradnickými búdami, které pojmou kapacitu 4 – 5 osob. Jejich součástí je také standardní vybavení (sociální zařízení se sprchou, televize, kuchyňka), které vám zpříjemní váš pobyt.

Navíc si můžete užít večerní posezení před búdou u sklenky dobrého vína a nerušeně pozorovat západ slunce i dění ve svém okolí. Jednotlivé vinařské búdy jsou pojmenované podle odrůd vína. Před každou z nich najdete také informační tabulku s popisem jednotlivých vinných odrůd.

Ubytování v selské stodole

Jedná se o další atraktivní formu ubytování vhodnou pro větší skupiny osob. Návštěvníci si mohou užít relaxaci ve vířivé vaně nebo si společně navečer ugrilovat nějakou specialitu.

Ubytování v rybářských chatách

Tato forma ubytování je vhodná pro páry či menší rodiny. Poskytuje svým uživatelům dostatečné soukromí i zázemí. Jednotlivé chaty pro změnu nesou jména ryb. Nadšení rybáři si mohou užít také jejich  rekreační lov.

Nocleh v vinařském sudu

V areálu kempu je k dispozici celkem osm sudů. Toto netradiční ubytování je určené spíše k nocování a jeho uživatelé mohou k hygieně i stravování užívat zázemí kempu.

Kemp Slovácký dvůr vám také umožní si naplno užít sportovní aktivity. K dispozici je přírodní biotop se skluzavkou, golfové hřiště, wellness, lanové centrum s rozhlednou i možnost využití služeb půjčovny kol. Jedinečná místní gastronomie je samozřejmostí. Na sklenku dobrého vína se můžete vydat do vinotéky svatého Vavřince na místní náves.

Také se nabízí možnost navštívit zajímavosti v okolí v mikroregionu Ostrožsko. Nedaleko kempu se nachází Letecké muzeum v Kunovicích (letos zde přibyl další vládní letoun Jak-40), poutní areál Blatnice pod svatým Antonínem (vinařské búdy ve Staré hoře), zámek Uherský Ostroh a poměrně rozsáhlá síť cyklistických stezek.