Vlastní etikety na víno – narozeniny, svatby, pro firmu

Dobré víno patří k dárkům, které lze dát téměř k jakékoli příležitosti v pracovním i osobním životě. Víno vždy potěší každou duši a máte-li kolem sebe milovníka vína, či hledáte vhodný dárek pro firemní partnery jako poděkování za spolupráci, nebo třeba víno na svatbu, narozeniny či kupříkladu k promoci. Jste tu správně.

Výjimečná láhev s vlastní etiketou

Kvalitní víno určitě nezklame, ale což takhle něco ještě lepšího, originálnějšího. Etiketa na lahvi je prvkem, který zaujme na první pohled a možná i podle ní víno lze vybírat, například stejnou odrůdu a ročník od různých vinařů. Etiketa může být decentní, elegantní, barevná anebo… naprosto originální. A právě proto jsme tu pro Vás a nabízíme Vám tvorbu a tisk etiket dle vlastního designu. Proč nemít na etiketě logo firmy, jména novomanželů nebo třeba věnování či básničku? Promítneme do etikety Vaše vlastní představy a přání. Lahev tak bude zcela unikátní na rozdíl od výchozí etikety od vinaře (výrobce).

dárkové víno s vlastní etiketou
Víno s vlastní etiketou

Originální dar, který zaujme

Jedinečný originál. Lahev se jménem či etiketou podle vaší fotky, loga, grafiky nebo třeba obrázku. Lahev, kterou nemá nikdo jiný.