Vlastní etikety na víno – narozeniny, svatby, pro firmu

Víno už od nepaměti patří k těm vůbec nejoblíbenějším nápojům v historii lidstva, přičemž můžeme říci, že s ním absolvovalo více než posledních 2300 let jeho existence. Stejně tak jako ho kdysi pili králové a další důležití panovníci obecně, velice rádi si tekuté hrozny dopřáváme nyní i my. Proto ho můžeme považovat za stylový nápoj, jenž nám do života dodává trochu toho luxusu a povznesení. Nehledě na to, že jeho obrovskou devízou je fakt, že časem na své kvalitě neztrácí, naopak získává, což mu dodává zvláštní výsostné postavení. Tak nějak jsme si zvykli, že dobré víno je spojené s celou řadou různých životních událostí, jako jsou oslavy, výročí, důležitá setkání a mnoho dalších, kde si jeho absenci stěží dokážeme představit.

Víno se také stalo symbolem, jak vyjádřit svou náklonnost či vděčnost. Dobrým vínem se prakticky nedá nic zkazit, ba naopak. Hodí se jako poděkování, omluva, či může posloužit jako způsob, jehož pomocí se můžeme rozloučit. Podobně se hodí i pro každodenní zpříjemnění běžného života, jako jsou strávené dvě deci s trochou sýra při romantickém večerním posezení se svou drahou polovičkou nebo veselém setkání s přáteli.

Výjimečná láhev s vlastní etiketou

Kvalitní víno je oblíbeným dárkem, jenž se hodí prakticky ke každé příležitosti, během níž se oslavují různé významné životní události a jiné oslavy života. Obzvlášť pak potěší každého milovníka vína či profesionálního someliéra, který víno studuje jako předmět svého zájmu.

Avšak dá se i takový dárek vyšperkovat na ještě vyšší a originálnější úroveň? Samozřejmě, že ano. Takovou možností může být vlastní a hlavně zcela originální etiketa, která onu významnou chvíli podtrhne a povznese do slavnostnější atmosféry. A právě takovou možnost Vám u nás nabízíme. Můžete si láhev nechat potisknout, a to tak, že Vám při návrhu designu či popisku necháme absolutně volnou ruku, abyste mohli být co možno nejspokojenější. Nechte svou fantazii působit, abyste s její pomocí vymysleli co nejzajímavější a nejvýstižnější design. Můžete na ni nechat natisknout jména novomanželů, věnování, slogan nebo třeba básničku. Nápadům se skutečně meze nekladou. Tvorba a tisk etiket dle vlastního návrhu je způsobem, jak udělat z obyčejné lahve nezapomenutelnou.

Etiketa obecně zaujme už na první pohled. To je také důvodem, proč se na ní obvykle objevují důležité informace a obecně slouží zejména k tomu, aby představila víno. Kupříkladu zde najdeme informace o ročníku, odrůdě, vinaři… Mnoho z nás si už na základě etikety vybírá konkrétní výrobek na rozdíl od toho, který nabízí konkurence, přestože se může jednat o tatáž odrůdu. Avšak spatřit na ní něco osobního, co je věnováno pouze nám, dokáže zážitek z vína ještě zvýraznit a hlavně zahřát u srdce.  

Originální dar, který zaujme

Láhev vína s vlastní etiketou je naprosto dokonalým a originálním dárkem, kterým můžete potěšit svoje blízké, ale i všechny ostatní, jimž chcete udělat radost. Právě ta originalita a jedinečnost dělá z každé láhve jedinečný originál, kterým se rozhodně nemůže pochlubit každý. Navíc se odliší od výchozí etikety, kterou používá výrobce. Ta vaše může být naprosto unikátní. Decentní, elegantní, barevná nebo klidně i úplně jiná; taková, kterou si vyberete a bude se Vám nejvíce líbit.

Je to ovšem i krásný výrobek, který nám připomene významné dny našich životů, i kdybychom se rozhodli si lahev pouze uchovat a nikdy ji neotevřít. Abychom nezapomněli, stejně tak udělá dojem i ve Vašem pracovním životě, protože může posloužit jako reklamní předmět pro Vaše klienty či partnery, ostatně kohokoliv, koho při výkonu zaměstnání potkáte. Láhev vína s vlastní etiketou přece jen vypadá mnohem lépe než nějaké klíčenky, propisky nebo další produkty, které se v tomto smyslu obvykle používají. Nemyslíte?

Další články

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x