Vinný sklep Krýsa

Základní kámen našeho Vinného sklepa byl položen v roce 1986 a v nynější podobě, kdy prošel četnými úpravami, jej provozujeme od roku 2011. Během třiceti tří let vznikání se podařilo vytvořit krásné místo pro odpočinek, rozptýlení, práci a nové zážitky pro Vás … , pro všechny.

Rádi Vám poskytneme zázemí pro pořádání Vašich firemních akcí, večírků, školení nebo obchodního jednání. Můžete u nás také uspořádat svatbu či rodinnou oslavu nebo zde můžete jen tak posedět s přáteli a případně se ubytovat v našem penzionu. Čeká na Vás pohodová atmosféra, krásné prostředí, kvalitní víno a skvělá domácí kuchyně.

Najdete nás v obci Kostelec uprostřed krásné přírody Jižní Moravy v chráněné krajinné oblasti zvané Stráně a pouhé 3 kilometry od města  Kyjova, kulturního centra Slovácka.

Vinný sklep Krýsa

Kostelec u Kyjova 343, Kostelec, 696 51

Ing. Pavel Krýsa
www.vinnysklepkrysa.cz
info@vinnysklepkrysa.cz
+420 731 178 483

Check in od 16:00 – Check out do 10:30

Vybavení a služby

  • Parkování zdarma
  • Prostor není bezbariérový
  • Wi-Fi zdarma
  • Máme dětské hřiště
  • Vlastní restaurace
  • Domácí zvířata: 150 Kč/noc (do 20 kg)
  • Kolárna
  • Vinný sklípek
  • Dětská postýlka (dostupnost si ověřte)
  • Na venkově

Kde nás najdete

Hotely a penziony na Jižní Moravě

4.7 3 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petr Heřman

Musím říci, že ubytování v tomto vinném sklípku bylo dobré na poměry zdejšího penzionu. Přijeli jsme mimo termín, jelikož nám vstřícný majitel vyšel s touto prosbou vstříc. Měli jsme ve zdejším programu cimbál, který skvěle zapadl do atmosféry vinného sklípku. Jídlo bylo chutné a bylo ho dost, včetně domácího moučníku, který nám taktéž chutnal. Všude bylo hezky čisto a udržované travnaté plochy se zelení. Přilehlý rybníček je poměrně čistý a doslova vybízí ke koupání, čehož jsme také hned první den využili. Vyzkoušeli jsme také zdejší bosí stezku, bylo to pro nás něco nového/zajímavý chodidlový zážitek:). Je tu dokonce i mini zoo a houpací sítě ve stínu stromů(hamaky). Zaujal také výklad přímo na vinicích, ze kterých pochází všechny zdejší lahodné sudové a lahvové vínečka. Jediné, co jsme nestihli, ovšem ne chybou managementu, byla degustace vín, avšak na toto jsme byli předem upozorněni(je pouze v určité dny). To, že zde není tv nám vůbec nevadilo, jeli jsme sem kvůli něčemu jinému. Tímto bych chtěl upřímně poděkovat oběma majitelům za jejich vstřícnost a milé jednání. Pobyt jsme si oba báječně užily.

IMG_20220729_190935.jpg
1
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x