k Babičce

Přijeďte načerpat energii a užít si božského klidu na jižní Moravu k Babičce. Apartmány najdete v malé vesničce Němčičky u Břeclavi. Zaručujeme, že ihned po příjezdu na vás dýchne pravá venkovská atmosféra a že si tu dostatečně odpočinete.

Vybavení

Ubytovat se můžete hned ve třech apartmánech. První pokoj s výhledem do ulice disponuje dvěma oddělenými postelemi a samozřejmostí je vlastní koupelna. Druhý pokoj s výhledem do dvora má navíc rozkládací dvoulůžko. Koupelnu sdílí s třetím pokojem o stejném počtu lůžek, a proto jsou tyto dva sousedící pokoje vhodné zejména pro rodinné pobyty.

Odpočinout si můžete na dvorku, kde vás nebude nic rušit, s šálkem dobré kávy či sklenkou vína od některého z místních vinařů. Při nepřízni počasí je k dispozici i společenská místnost s posezením až pro 12 osob. Nechybí také kuchyňský kout a zahřát se můžete u krbových kamen.

Svatby

Pokud byste rádi zažili romantickou svatbu v přírodním a klidném prostředí, je ubytování k Babičce tou správnou volbou. V objektu je možné zrealizovat celý váš den, od obřadu až po hostinu a nocování. K dispozici vám bude nejen usměvavý personál, ale také prostorná stodola.

Aktivity v okolí

Kousek od apartmánů doporučujeme naučnou stezku Vycházkový chodník obcí Němčičky. Ta seznamuje s historií a krajinou této vinařské oblasti. Vynechat byste neměli Airwine, letecký simulátor ve vinném sklepě. O pár kilometrů dál se nachází rozhledna Slunečná, která nabízí výhled do půvabné moravské krajiny. Opomenout nesmíme Lednicko-valtický areál, který je zapsán na seznamu památek UNESCO. Kromě zámku si můžete prohlédnout 23 metrový obelisk, lovecký zámeček, minaret či barokní jízdárnu, která je nejstarším a také zároveň nejlépe zachovalým komplexem areálu. Odsud je to už jen kousek do Mikulova, jehož dominantou je zámek na skále západně od náměstí.

k Babičce

Němčičky 52, Němčičky (okr. Břeclav), 691 07

+420 736 529 342
Email: kbabicce@gmail.com
Web: kbabicce.cz

Kde nás najdete

Hotely a penziony na Jižní Moravě

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x