Penzion André

Unikátní Vinařský penzion André srdečně zve na relaxační pobyt ve Velkých Pavlovicích, malebné jihomoravské vesnici obklopené vinicemi. Penzion je součástí vinařství s tradicemi sahajícími až do roku 1901. Kromě skvělých vín si zde také můžete užít příjemných procházek a cyklistických výletů po okolní krajině. Navíc je snadné se odsud dostat k přehradě Nové Mlýny či pod Pálavské vrchy.

Penzion André nabízí různorodé ubytování pro páry i rodiny s dětmi, včetně zážitkové restaurace, vinného sklepa, wellness centra a prostor pro firemní akce. Parkování je zdarma a domácí mazlíčci jsou povoleni v pokojích typu studio nebo chatkách.

Hosté mohou vychutnat luxusní ubytování v pokojích a apartmánech, které jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením. Penzion nabízí také možnost pronajmout menší domeček Apartmán Pálava s malou kuchyňkou. V areálu se nachází stylová restaurace s venkovní terasou, kde se podávají grilované speciality. Relaxovat můžete v moderním wellness centru a nasát jedinečnou atmosféru místního vinného sklepa.

Poloha penzionu je ideální, na okraji Velkých Pavlovic, ale v dosahu centra pěšky. Z penzionu můžete vyrazit na procházky mezi vinohrady nebo navštívit nedalekou rozhlednu Slunečná, odkud se naskýtá nádherný výhled do okolí. Západ slunce zde působí obzvláště působivě.

Vinařský penzion André

Pod Břehy 565/54, 691 06 Velké Pavlovice 

Recepce a vinotéka
Po-Ne 8:00 – 19:00
Tel.: +420 777 468 894
Tel.: +420 515 554 420

Email: recepce@slechtitelka.cz
Web: www.slechtitelka.cz

Kde nás najdete

Hotely a penziony na Jižní Moravě

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x