Hotel Lotrinský

Hotel Lotrinský je čtyřhvězdičkový hotel situovaný v malebném moravském městě Velké Pavlovice, který nabízí svým hostům luxusní a stylové ubytování v bývalé sýpce. Hotel disponuje 42 pokoji s celkovou kapacitou 81 osob a nabízí různé typy pokojů, jako jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a prostorná studia.

Hosté mohou využít příjemně vybavených pokojů s moderními funkcemi, jako je Wi-Fi připojení, trezor a minibar. K dispozici je také stylová restaurace a vlastní vinný sklep, kde se pravidelně konají řízené degustace.

Pro firemní klientelu a pořádání různých školení hotel nabízí malý salónek s kapacitou 15 osob a velký salonek pro až 60 hostů. Hotelový areál zahrnuje také prostorné parkoviště, které je hostům zdarma k dispozici.

Recepce hotelu je otevřena nonstop a poskytuje různé služby, jako je rezervace transferu nebo taxi, úschova zavazadel a pokojová služba. Snídaně formou švédského stolu je zahrnuta v ceně ubytování.

Hotel Lotrinský nabízí také různé balíčky pro své hosty, včetně pikniků ve vinicích a gurmánských víkendových pobytů. K dispozici jsou také dárkové poukazy na pobyt v hotelu, degustace nebo gastronomické zážitky.

Hotel Lotrinský

Dlouhá 1177/69, Velké Pavlovice

Telefon: +420 515 535 828 (829), +420 703 424 328
E-mail: recepce@hotel-lotrinsky.cz
Web: www.hotel-lotrinsky.cz

Kde nás najdete

Hotely a penziony na Jižní Moravě

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x