Aqualand Inn

Hotel Aqualand Inn je situován v těsné blízkosti Aqualandu Moravia, známého aquaparku, který je dnes dokonce největším svého druhu v ČR. Čím je toto ubytovací zařízení zajímavé?

Vyzkoušejte dokonalou relaxaci na Pálavě

Hotel je situován nejen v blízkosti vodního zábavního parku, ale také v překrásné vinařské krajině Pálavy. Tu kromě charakteristických vinic dotváří i panorama novomlýnských nádrží. Hosté tak především v první řadě nejsou ochuzeni o nádherný výhled.

Hotel Aqualand Inn však nabízí mnohem více. Jak avizují provozovatelé, luxus se zde snoubí s adrenalinem, odpočinkem i jedinečnou gastronomií.

Využít můžete ubytování v komfortně vybavených pokojích a apartmánech. Jejich součástí je mimo jiné vlastní WiFi připojení, dále také televize, minibar, klimatizace, vysoušeč na vlasy a další nezbytné vybavení.

Vyzkoušet především můžete různě koncipované pobytové balíčky. Nelze se pak příliš divit tomu, když vsázejí na hlavní místní atrakci a nabízejí neomezené vstupy do Aqualandu Moravia. Součástí pobytových balíčků jsou pak i některé speciální sezónní akce.

V Aqualand Inn se dobře najíte i napijete

Kromě tradiční dovolené nabízí Aqualand Inn vhodné prostředí rovněž pro pořádání firemních akcí, jako jsou teambuildingy nebo konference. Součástí zázemí je i konferenční místnost s vybavením, jako je dataprojektor, plátno, flipchart a WiFi připojení. Doplnit lze program i díky půjčovně kol a samozřejmě též je k dispozici možnost degustace vína.

Víno z moravských vinic hostům nabízí zdejší lobby bar, který je situován vedle recepce. Kromě něj jsou v nabídce také domácí limonády nebo výtečná káva.

Ubytování je vždy nabízeno se stravou formou polopenze. Hotel disponuje i vlastní restaurací, která dostala příznačný název Imperium. Jejím prostřednictvím si vychutnáte české nebo zahraniční speciality včetně sladkých dezertů.

Přijet samozřejmě můžete i se svými potomky, kteří jistě zábavu v aquaparku uvítají. Děti do 3 let se mohou ubytovat dokonce zdarma. Za poplatek jsou v prostorách Aqualand Inn rovněž povoleni domácí mazlíčci.

Aqualand Inn

Pasohlávky č. ev. 110, 691 22 Pasohlávky

+420 515 556 444
recepce@aqualand-moravia.cz
Web: www.aqualandinn.cz

Kde nás najdete

Hotely a penziony na Jižní Moravě

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x