Hotel Volarik

Hotel Volarik je ubytovací zařízení nacházející se v překrásných kulisách vinařského města Mikulova. Co nabízí?

Vychutnejte si Mikulov a jeho vinařskou tradici

Ubytovací zařízení je koncipováno jako wellness hotel. Hotelové zázemí tvoří saunový svět, který nabídne finskou či parní saunu a relaxační bazén včetně relaxační zóny. Ta přináší jedinečný výhled na historické centrum města. Jeho panorama tvoří mikulovské dominanty – Svatý kopeček a Zámek Mikulov.

Vyzkoušet můžete i sezónní pobyty a další speciální akce. Jednou z nich je pobyt Wellness & Wine. Ten, jak už název napovídá, je spjat s vínem. Ostatně v srdci Mikulova, proslulém vinařskou tradicí, tomu téměř nemůže být jinak. Coby host tak máte možnost užít si relaxaci ve SKY wellness, masáž ve Wine SPA a zároveň okusit místní vynikající víno.

Ostatně součástí hotelu jsou i vinné lázně a privátní wellness. V jejich rámci lze využít soukromou sprchu, finskou saunu, dvě vany pro relaxační koupel a dvě masérská lehátka. Prostor svým řešením připomíná vinný sklep a nabízí impozantní výhled na zdejší vinice.

Hotel Volarik nabídne zázemí pro firemní eventy i rodiny s dětmi

Koncept hotelu je vhodný také pro rodiny s dětmi. Rodinné pokoje disponují i vybavením pro nejmenší hosty, jako je dětská postýlka. Velmi lákavou atrakcí je například možnost vyzkoušení biotopického jezírka a dovádění v hotelové zahradě. Součástí je také dětský koutek, který se situován u restaurace.

Vzhledem k dostupnosti plně vybavených konferenčních sálů se v hotelu rovněž pořádají pravidelně firemní eventy a další akce. Celková kapacita činí až 200 míst, součástí sálů je potřebné vybavení v podobě dataprojektoru, WiFi připojení i adekvátního ozvučení.

Čtyřhvězdičkový hotel nabídne jedinečné zážitky i milovníkům gastronomie. Co se týče této oblasti, disponuje hotel Volarik vlastní restaurací. Ta klade důraz na designové prostředí a lokální suroviny. Nejen ubytovaní hosté si mohou zajít i do baru. Je možné zde ochutnat rozsáhlou škálu vín z Moravy i zahraničí, nealkoholických nápojů i tvrdého alkoholu.

Hotel Volarik

22. dubna 1000/28, 69201 Mikulov

+420 777 003 692
Email: info@hotelvolarik.cz
Web: hotelvolarik.cz

Kde nás najdete

Hotely a penziony na Jižní Moravě

3 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x