Apartmány Belveder

Plánujete v rámci letní dovolené prozkoumat krásy jihomoravských zákoutí, ale stále netušíte, kde se pohodlně a za rozumnou cenu ubytovat? Na následujících řádkách vám představíme malebné apartmány v klidné obci Hlohovec v okrese Břeclav.

Prostorné apartmány bez problému umožní odpočinek i početnějším rodinám či přátelským skupinám. Pokoje jsou uzpůsobeny tak, aby poskytly ubytování šesti až osmičlenným „výletníkům“, kteří budou moci využít prostor v rozloze téměř 80 m2.

V apartmánu nenaleznete pouze samostatný obývací pokoj, ale také kuchyň s veškerým základním vybavením a dvě prostorné ložnice s vlastním sociálním zařízením. Nechybí ani rozlehlá venkovní terasa, na které se v případě příznivého počasí krásně opálíte a načerpáte novou energii. V případě, že cestujete na kolech, můžete si své dvoukolové „miláčky“ bez problému uskladnit v přidělené uzamykatelné kóji ve sklepě.

Pro milovníky domácího kuchtění se vraťme k již zmíněné kuchyni. Naleznete v ní dvouplotýnkovou varnou desku i mikrovlnnou troubu zaručující rychlý ohřev pokrmů. Potřebný komfort zajistí nepochybně i lednice, myčka na nádobí či rychlovarná konvice.

Jistě si pokládáte otázku, kde přespí v případě potřeby vícečlenná skupina. Mimo dvě manželské postele nabízí apartmán i rozkládací sedačku, kde se pohodlně vyspí dva dospělí a jedno dítě. Pokud si zvolíte apartmán ve vyšším patře, můžete využít i prostory podkroví, kde se nachází dvě samostatné postele a jedno dvojlůžko.

Pokud cestujete autem, bude vám po celou dobu pobytu k dispozici soukromé parkovací místo, jež je součástí celkové ceny. A na kolik peněz vás pobyt v Apartmánech Belveder tedy vyjde? Během sezóny se cena pohybuje kolem čtyř tisíc korun za noc, mimo sezónu pak kolem tří tisíců. Finální cena je jednotná, nemá vliv na počet ubytovaných hostů.

Apartmány Belveder

K zámečku, 691 43 Hlohovec

+420 603 570 018
info@apartmanybelveder.cz
www.apartmanybelveder.cz

Kde nás najdete

Hotely a penziony na Jižní Moravě

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x