Vinařské dárky nejen pro vinaře

Možností na dárky pro vinaře je nespočet. Aby také ne. Víno je totiž hned po pivu nejoblíbenějším alkoholickým nápojem Čechů. Do kategorie ,, vinaři “ nemusejí ale nutně  spadat jen majitelé vinic či vinařství, řadí se sem všichni ti, kteří mají víno v oblibě. A nemusí to být jen víno čím obdarovat. Buďte originální a nechte se námi inspirovat. Připravili jsme si pro Vás pár tipů.

Sklenice na víno

https://www.winehouse.cz/

Ne nadarmo se říká, že chuť vína podtrhne vhodně zvolená sklenice. Proto tak jako věnujeme péči výběru vína, měli bychom pozornost věnovat i výběru sklenic. V dnešní době máme tolik možností z čeho vybírat. Naštěstí již nerozlišujeme pouze mezi menšími sklenkami na bílé víno a většími na červené. Nabídek je na trhu čím dál tím více. Jak materiálově, tvarově tak i barevně. A čím potěšit? Originální sklenice s logem nebo věnováním udělá zajisté radost každému vinaři.

Designový dekantér

https://www.winehouse.cz/

Ke správně zvolené sklenici se určitě bude hodit a skvěle vypadat při servírování vína dekantér. Těžší vína by setotiž měla před konzumací tzv. vydýchat a provzdušnit, aby byla podpořena správná chuť vína. I tady se fantazii v množství tvarů meze nekladou.

Otvírák na víno

https://www.potreby-pro-vina.cz/

Každý správný vinař také nepohrne stylovým otvírákem na víno, protože těch není nikdy dost. Dávno již neplatí, že otvírák na víno musí být jen praktická pomůcka. Dnes existují otvíráky v mnoha designech včetně automatických vývrtek. A pokud jste zastánci klasiky, stačí si koupit kvalitní otvírák a nechat si na něj vyrýt osobní věnování.

Praktické dřevěné prkénko

https://restilo.cz/

Ke každému dobrému vínu se vždy hodí něco na zakousnutí. Nás oslovil tento tip prkénka s příslušenstvím. Vypadá jednoduše ale funkci splní. Pokud se rozhodnete pro osobité věnování nebo logo, tento dárek jistě potěší každého a najde praktické využití v každé domácnosti a sklípku.

5 1 vote
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za váš názor, napište komentář.x