Velikonoční otevřené sklepy vinařů z Čejkovic

Probíhá od: 21. 4. 2019
Probíhá do: 22. 4. 2019
Město: Čejkovice (okr. Hodonín)
Místo: vinné sklepy
Typ akce: Degustace a ochutnávky

Přijďte na velikonoční neděli 21. dubna do Čejkovic navštívit otevřené sklepy vinařů z Čejkovic, ochutnat jejich vína a užít si velikonoční atmosféru s kulisou vinařské obce Čejkovice. Více informací a kompletní program naleznete na stránce vinařů z Čejkovic.

Vstupenka obsahuje:

Ochutnávky v jednotlivých sklepích, Katalog, Kupony na odběr vína v hodnotě 300 Kč, skleničku, tužku a taštičku.

Cena vstupenek:
Velikonoční předprodej: objednávka do 31. 3. 2019 700 Kč
Na místě 800 Kč

Večerní zábava ve Sklepě u Templářských rytířů – cimbálová muzika Ženičky. Po dobu akce bude opékat sele na rožni. Sklep u Templářských rytířů připravuje pro akci zajímavé menu.

Podrobný program naleznete na:

http://vinarizcejkovic.cz/akce

Jsme sdružením čejkovických vinařů s chutí propagovat a prezentovat vinařství v Čejkovicích, naše vína, vinařskou turistiku a kulturu. Myšlenka a následné rozhodnutí k založení spolku vznikla počátkem roku 2017, kdy jsme se rozhodli založit vinařský spolek, ve kterém by členy pojila pokora, vzájemná úcta ke všem jednotlivcům a propagace výhradně vín vyrobených z hroznů vypěstovaných na jihomoravských vinicích proto se vymezujeme od podílení se na propagaci, dovozu, lahvování, nákupu a prodeji vína ze zahraničí. Samozřejmostí je i respekt k vinařské práci a vinařství na jižní Moravě.

Kontakty

Telefon: 725447306
Telefon (alternativní): 774077526
E-mail: info@vinarizcejkovic.cz
WWW stránka: www.vinarizcejkovic.cz
Kontaktní osoba: Vinaři z Čejkovic, z.s.