(Ne)vinné Lány

4. ročníku festivalu vína (Ne)vinné Lány 2019

Probíhá: 27. 4. 2019
Město: Lány
Místo: Muzeum Tomáše Garrigua Masaryka, Zámecká 197
Typ akce: Degustace a ochutnávky

4. ročník festivalu vína (Ne)vinné Lány se uskuteční v sobotu 27. dubna od 11.00 do 19.00 hod. Nosným tématem ročníku 2019 budou růžová vína.

Festival vína (Ne)vinné Lány 2019 se koná dne 27. dubna 2019 v Muzeum Tomáše Garriguea Masaryka v Lánech. Na již 4. ročníku úspěšného festivalu vína (Ne)vinné Lány 2019 očekáváme účast renomovaných tuzemských vinařů ze všech moravských a českých vinařských podoblastí prezentujících svá špičková vína. Díky kombinaci noblesních prostor Muzea TGM, kvalitních vín a zasvěcených návštěvníků slibuje být festival vína (Ne)vinné Lány 2019 opět nevšedním gastronomickým i společenským zážitkem. Nosným tématem ročníku 2019 budou růžová vína.

Základní vstupné činí 310 Kč včetně 15 festivalových žetonů směnitelných za degustační vzorky a vstup je možný na dobu 3 hodin od doby platnosti vstupenky. Vstupné zahrnuje vstup do Muzea TGM Lány, degustační skleničku OIV s ryskou a průvodní materiály. Z důvodu hladkého průběhu festivalu a optimalizace omezené kapacity Muzea TGM jsou vstupenky prodávány s vyznačeným časem vstupu. Na místě bude možné dokoupení dodatečných žetonů v ceně 150 Kč/15 kusů. Objem jednoho degustačního vzorku je 0,025 litru vína. Cenu vína stanovují vinaři sami, přičemž běžná cena je zpravidla 1 až 2 žetony za degustační vzorek podle kvality a ročníku vína. Případný prodej celých láhví vína probíhá již přímo mezi vinaři a návštěvníky za platbu v hotovosti.

Více informací a podrobnosti jsou uvedeny na webových stránkách www.nevinnelany.cz a zejména na facebookovém profilu festivalu. Vstupenky jsou v distribuci on-line a na prodejních místech Ticketportal od prosince 2018. Doporučujeme zajištění vstupenek předem.

Kontakty

Telefon:
E-mail: info@nevinnelany.cz
WWW stránka: www.nevinnelany.cz
Kontaktní osoba: (Ne)vinné Lány, s.r.o.